Sıkça Sorulan Sorular

Drop ile ilgili aklınızda soru işaretleri varsa bu bölüme göz atın. Kullanımla ve ürün özellikleriyle ilgili önemli bilgiler bulacaksınız.

DROP BANA NE ZAMAN ULAŞACAK?

Siparişinizi verdikten sonra hemen kargolayacağız. Çok kısa sürede Drop elinizde, cebinizde ya da çantanızda olacak. Unutmadan, Drop cüzdanınız çok özel ve çok şık kutusunda size ulaşacak.

ÇOK FAZLA KARTIM VAR, HEPSİ SIĞACAK MI?

Drop’un 6 kart haznesi var. Bu haznelere tek kart koyabileceğiniz gibi, her hazneye 2 kart koyarak rahatça Drop’u kullanabilirsiniz. Daha fazlası için para taşıma bölümünde de kartlarınıza yer var. Tek tavsiyemiz şu olabilir: çok sık kullandığınız kartları pencereli yüzlere koyabilir, böylece bu kartlara kolayca ulaşabilirsiniz.

DROP’UN NEDEN KİLİDİ YOK?

Kolay ve kısa zamanda açılıp kapanabilsin diye Drop’ta herhangi bir kilit mekanizması bulunmuyor. Böylece Drop’u bir hamlede açıp kapatabilirsiniz. Daha çok kartlar için tasarlanan, ancak banknotlarınız için de haznesi bulunan Drop’un içine fazla sayıda banknot koyarsanız, katlama mantığına göre tasarlanan Drop bir miktar açık durabilir. Ancak Drop’u cebinize veya çantanıza koyduğunuzda sıkışarak ideal katlı formunu bulacaktır.

KARTLARIM HAZNELERDEN DÜŞER Mİ?

Hayır, Drop’un bölmeleri kartınızı sıkıca kavrıyor. İsterseniz yüksek mesafeden yere atıp atıp deneyebilirsiniz.

DROP NERELERDE SATILIYOR?

Bu özel cüzdan internet sitemizde, seçkin alışveriş sitelerinde ve zaman zaman bazı özel fırsat sitelerinde satılıyor. Perakende satış noktaları için tıklayınız