Müşteri Hizmetleri

Sipariş & Ödeme

DROPFOLD.COM.TR satış sitemizden herhangi bir visa / mastercard kredi kartları ile anında alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Paypal ve PayU sistemleri aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

Kargo & Teslimat

Kredi kartı ödemesi onaylandıktan sonra, internet sayfamızdan seçerek sipariş edilen ürün, adrese teslim edilmek üzere 3 gün içerisinde kargoya verilecektir.

Ürün kargo tarafından adrese ulaştığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünlerimiz sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünün iadesi gerekir.

Sipariş İptali

Sipariş kargoya verilmeden yani «siparişiniz sisteme kaydedilmiştir» konumunda iken iptal işlemi gerçekleştirebilir, ancak «siparişiniz kargoya verilmiştir» konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Siparişinizi iptal etmek için info@dropfold.com.tr aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Bedel İadesi

Ürun teslim alındıktan sonraki en geç yedi gün içerisinde iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-mail aracılığıyla yedi gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak gönderilmesi gerekir.

Ürünün ve bedelin iade edilebilmesi şartları aşağıdadır:

İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılacaktır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en geç on gündür.

Model Değişimi

Ürün satın alındıktan sonra farklı bir modelle değişitirilememektedir. Ürünü aldıktan sonra model değişimi yapmak isteyen müşterimizin gidiş-dönüş kargo ücretini karşılaması halinde, değiştirilmek istenen ürün incelenmekte ve yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte ve aynı ürünün stoklarımızda mevcut olan farklı bir modeli ilgili kişiye ulaştırılmaktadır.

Gizlilik Bildirimi

Bizim için, kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. DROPFOLD.COM.TR kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

Dropfold.com.TR satış sitesi Türkiye’deki gizlilik yasa ve düzenlemelerine uymaktadır. Siparişleriniz Paypal ve ödeme için aracı firmamız PayU üzerinden sağlanmaktadır. Her ikisi de dünya çapında kendini kanıtlamış, Güvenlik önlemleri en üstte firmalardır. DROPFOLD.COM üzerinde kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz bir ekran bulunmaz. Sipariş ödeme aşamasında sizin tercih ettiğiniz ödeme aracı sitesinin tahsilat sayfasına gönderilirsiniz.

4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uygulanır.